Komenda Powiatowa Policji w Pucku

policja.pl
bip
fb
youtube
kontrast
j_migowy
space 20px
ws_do_policji
mapa_zag
szukamy swiadków
stop agresji drogowej
Zielona strefa
Stop Korupcji
Patrol
Służba cywilna
space2 20px

Ważne linki

Najczęściej czytane

 1. Policja poszukuje świadków pobicia

  Policjanci z Komisariatu Policji we Władysławowie poszukują świadków zdarzenia jakie zaistniało w nocy na dzień 26 sierpnia 2019r. we Władysławowie przed lokalem dyskotekowym przy ul. Sportowej, gdzie obrażeń ciała doznał obywatel Ukrainy. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Policją.

 2. 19-latek zatrzymany za znaczną ilość narkotyków

  Kryminalni z puckiej komendy zatrzymali 19-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mundurowi przejęli amfetaminę, marihuanę i 50 sztuk tabletek ekstazy. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 3. Bezpieczne wakacje – mundurowi kontrolują obozy harcerskie i rozmawiają o bezpieczeństwie

  Mundurowi z Pucka razem ze strażakami wczoraj przeprowadzili kontrolę obozu harcerskiego w Żelistrzewie. Podczas wspólnych czynności nie stwierdzono żadnych uchybień w obowiązkowych procedurach, jak też w bezpieczeństwie dzieci. Funkcjonariusze rozmawiali o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą i w lesie, powiedzieli również o tym jak właściwie należy zachować się w sytuacji kryzysowej.

 4. Dzielnicowi z Krokowej rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie

  Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Krokowej w ramach działań profilaktycznych „Uczę się bezpieczeństwa” spotkali się z najmłodszymi uczniami ze Szkoły Podstawowej im kontradmirała Włodzimierza Steyera w Krokowej. Funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ale także jak zachować się, gdy zaczepia nas obca osoba albo atakuje pies.

 5. Pomorscy policjanci prowadzą działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”

  Pomorscy policjanci prowadzą działania „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”. Ich celem jest zmniejszenie ilości zdarzeń drogowych z udziałem pieszych i rowerzystów oraz przypomnienie, że są oni pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego.

 6. „Uczę się bezpieczeństwa” – policjanci rozmawiają z pierwszoklasistami

  Policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną w ramach kolejnej edycji Wojewódzkiego Projektu Edukacyjnego pn. „Uczę się bezpieczeństwa” w ostatnim czasie spotkała się z uczniami klas I Szkoły Podstawowej w Łebczu, Połchowie, Żelistrzewie, Krokowej i Swarzewie. Podczas spotkania mundurowa rozmawiała z dziećmi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a w szczególności o tym dlaczego warto stosować elementy odblaskowe.

 7. Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

  W niedzielę 17 listopada 2019 roku przypada Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. W Polsce główne obchody Dnia Pamięci, od kilku lat, odbywają się w miejscowości Zabawa koło Tarnowa m.in. przy Pomniku Ofiar Wypadków Drogowych „Przejście”.

 8. Pomorscy policjanci biorą udział w kampanii „Twoje światła – Nasze Bezpieczeństwo“

  16 listopada w ramach kampanii „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”, kierowcy mogli bezpłatnie skontrolować światła swojego pojazdu. Pomorscy policjanci między 15 a 17 listopada sprawdzili oświetlenie 209 pojazdów, ujawniając 49 usterek.

 9. Kolejna zbiórka krwi przy Komendzie Powiatowej Policji w Pucku

  Wczoraj przy Komendzie Powiatowej Policji w Pucku Klub Honorowych Dawców Krwi w Pucku wspólnie z policjantami kolejny raz zorganizował zbiórkę krwi dla potrzebujących. Pobór został zorganizowany szczególnie dla uczniów i grona pedagogicznego z Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Pucku oraz Zespołu Szkół Pozytywne Inicjatywy im. Macieja Płażyńskiego w Pucku. Łącznie zebrano około 16 litrów krwi.

 10. Policjantka z Kosakowa wyróżniona podczas seminarium w zakresie przestępczości ubezpieczeniowej

  W minionym tygodniu policjantka z Komisariatu Policji w Kosakowie uczestniczyła w jedenastej edycji seminarium pn. „Współpraca Policji, zakładów ubezpieczeń i innych instytucji rynku ubezpieczeniowego w zakresie zapobiegania, ujawniania oraz zwalczania przestępczości ubezpieczeniowej” w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. St.asp. Karolina Kozłowska jako jedna z nielicznych została wyróżniona statuetką, w ramach podziękowania za zaangażowanie w zwalczaniu przestępczości ubezpieczeniowej.

Serwis kąpielowy