Komenda Powiatowa Policji w Pucku

kwarantanna domowa
Lepiej zachować niż zachorować – policjanci walczą z pandemią
policja.pl
bip
fb
youtube
kontrast
j_migowy
space 20px
ws_do_policji
mapa_zag
szukamy swiadków
stop agresji drogowej
Zielona strefa
Stop Korupcji
Patrol
Służba cywilna
space2 20px

Ważne linki

Najczęściej czytane

 1. Po 28 lat służby asp.szt. Dariusz Rietz przeszedł na zasłużoną emeryturę

  Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Pucku Komendant kom. Beata Nienadowska oraz kadra kierownicza pożegnali asp.szt. Dariusza Rietz, który przepracował 28 lat w mundurze policjanta.

 2. Dozór policyjny, zakaz zbliżania i kontaktowania się dla 27-latka za uszkodzenie ciała

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku zatrzymali 27-latka, którego podejrzewali o uszkodzenie ciała. Z ustaleń mundurowych wynika, że sprawca pobił 52-letniego mieszkańca powiatu puckiego. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przesłuchali zatrzymanego 27-latka, któremu przedstawili zarzut. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania oraz kontaktowania się z pokrzywdzonym.

 3. Kolizja z udziałem 4 aut osobowych w Chałupach

  Policjanci z wydziału ruchu drogowego pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem 4 aut osobowych. Do kolizji doszło po godzinie 11.30 na drodze DW216 w miejscowości Chałupy. 23-letnia mieszkanka Torunia nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, najechała na tył forda i w wyniku siły uderzenia zderzyły się kolejne trzy pojazdy. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym. Mundurowi apelują o ostrożną, rozważną i bezpieczną jazdę.

 4. Nowy Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pucku

  Dzisiaj decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Pucku kom. Beaty Nienadowskiej objął stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego asp.szt. Adam Szymański – któremu dotychczas powierzone były obowiązki szefa puckiej drogówki.

 5. Policyjne psy służbowe w Komendzie Powiatowej Policji w Pucku – dziś jest ich święto

  W Komendzie Powiatowej Policji w Puck są trzy wyszkolone psy służbowe, czyli Hans, Kama i Denar, które służą z policjantami podczas wykonywania zadań służbowych. Ich praca jest niezwykle ważna w pierwszych chwilach po zaistniałym zdarzeniu. Dzisiaj przypada Międzynarodowy Dzień Psa. To dzień bardzo ważny dla nas wszystkich. To nie tylko czas świętowania, głaskania, przytulania. To czas, w którym należy okazać swój szacunek, bo naprawdę wiele im zawdzięczamy.

 6. Zatrzymana pijana kobieta, która miała pod opieką 10 miesięczną córkę

  Wczoraj po godzinie 14.00 w Helu dzielnicowi z Juraty zatrzymali 36-letnią pijaną mieszkankę Norwegii, która miała pod opieką swoją 10-miesięczną córkę. 36-latce za bezpośrednie narażenie dziewczynki na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

 7. 3-4 lipca działania „MOTOCYKLE”

  W dniach 3-4 lipca br. pomorscy policjanci przeprowadzą działania pod nazwą „MOTOCYKLE”. Do akcji włączą się również puccy funkcjonariusze. Celem działań jest przede wszystkim zmniejszenie zagrożenia na drogach, uświadamianie kierujących na zagrożenia oraz eliminowanie z ruchu kierujących motocyklami bez wymaganych uprawnień i niesprawnych technicznie motocykli.

 8. Przypominamy, że obostrzenia związane z walką z koronawirusem nadal obowiązują!

  Przypominamy! Obostrzenia nadal obowiązują, a policjanci każdego dnia sprawdzają, czy osoby stosują się do wprowadzonych ograniczeń.

 9. Lepiej zachować niż zachorować – policjanci walczą z pandemią

  W związku z panująca epidemią koronawirusa policjanci z puckiej komendy wraz z funkcjonariuszami z Władysławowa przygotowali plakaty, które zostaną rozwieszone na terenie powiatu puckiego. Wszystko po to, aby stosować się do obowiązujących obostrzeń i wspólnie zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców oraz turystów odwiedzających kurort nadmorski.

 10. Dodatkowe siły policyjne w powiecie puckim – zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców i turystów

  Nad bezpieczeństwem i porządkiem w powiecie puckim czuwa od 1 lipca więcej policjantów. Z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku do Pucka delegowanych zostało 24 funkcjonariuszy. Ponadto w tym roku otrzymaliśmy dodatkowe wsparcie 22 funkcjonariuszy z Komendy Głównej Policji z różnych garnizonów. Policjanci wspierają mundurowych z Władysławowa, Juraty, Krokowej i Kosakowa.

Serwis kąpielowy