Podsumowanie działań Znicz 2019 w powiecie puckim - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Pucku

Wiadomości

Podsumowanie działań Znicz 2019 w powiecie puckim

Data publikacji 04.11.2019

Minione działania Znicz 2019 pucka policja podsumowuje jako bezpieczne. Akcja trwała cztery dni od 31.10 do 03.11. Ruch pojazdów 1 listopada nie był utrudniony, a kierowcy stosowali się do poleceń policjantów i wcześniejszych apeli mundurowych.

Minione działania Znicz 2019 pucka policja podsumowuje jako bezpieczne. Podczas kontroli drogowych policjanci sprawdzali czy kierowcy poruszali się z bezpieczną prędkością, kontrolowali również stan techniczny pojazdów i badali trzeźwość kierujących. Przy okazji każdej kontroli policjanci zwracali szczególną uwagę na to czy dzieci przewożone były w odpowiednich fotelikach bezpieczeństwa. W czasie działań Znicz 2019 policjanci z Pucka nie odnotowali żadnego wypadku. Na drogach powiatu doszło do 1 kolizji. Mundurowi nie ujawnili  kierujących pod wpływem alkoholu.  


Warunki drogowe nadal są bardzo trudne. Niektórzy dopiero dzisiaj wracają do domów. Przypominamy o ostrożności, przestrzeganiu przepisów oraz dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze.