Komisariat Policji we Władysławowie

Komisariat Policji we Władysławowie - Twój dzielnicowy

Bycie dzielnicowym to bardzo odpowiedzialna i trudna służba. Służba, która wymaga od policjantów wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Policjant pierwszego kontaktu – tak przyjęło się mówić o dzielnicowych. W ich zainteresowaniu powinno być wszystko, co dzieje się na danym terenie.

Praca dzielnicowego nie należy do najłatwiejszych. Mieszkańcy zwracają się z przeróżnymi sprawami, poważnymi i błahymi. Tematy są niejednokrotnie wstydliwe i dotyczą sfery życia prywatnego. Dzielnicowy pracuje przede wszystkim sam.

Dzielnicowy jest do Waszej dyspozycji nie tylko w sytuacjach nagłych, ale również, gdy pojawiają się zagrożenia. Do dzielnicowego można zgłaszać sprawy dotyczące zarówno wykroczeń jak również uzyskiwać pomoc oraz prosić o poradę jak uniknąć przestępstw, nie stać się ofiarą przemocy albo też jak reagować na przejawy przestępczości i demoralizacji nieletnich.

Podane poniżej adresy mailowe ułatwią Państwu kontakt z dzielnicowym, ale nie służą do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów., nie służą także do wzywania pilnej interwencji. W takim przypadku należy skontaktować się telefonicznie, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 DZIELNICOWY REJONU V
 

asp.szt. Rafał Adrych 
 

 

tel. 723-636-437  tel.47 742 53 12  

Obsługuje rejon nr V osiedla: Hallerowo, Śródmieście

adres e-mail- dzielnicowy.wladyslawowo1@gd.policja.gov.pl

 

ZAŁOŻENIA PLANU PRIORYTETOWEGO NA I PÓŁROCZE 2022 ROKU: 

Zdiagnozowane zagrożenia lub problemy: wykroczenia porządkowe i alkoholowe w rejonie sklepu wielkopowierzchniowego we Władysławowie przy ulicy Starowiejskiej

Cel:  zmniejszenie ilości popełnianych wykroczeń we wskazanym rejonie.

Podmioty współodpowiedzialne, zaangażowane w realizację działań: Straż Miejska we Władysławowie.

Zrealizowane zadanie w II półroczu 2021r.: Ograniczenie ilości popełnianych wykroczeń dotyczących spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym oraz zakłócania spokoju i porządku publicznego w rejonie pomnika Gen, J. Hallera we Władysławowie przy ulicy Morskiej

 

 

 


DZIELNICOWY REJONU VI

 

asp. Sebastian Lessnau

 


 


tel. 723-636-528, tel. 47 742 53 11

Obsługuje rejon nr VI osiedla: Cetniewo, Szotland, Żwirowa; miejscowosci: Chałupy, Chłapowo

adres e-mail- dzielnicowy.wladyslawowo2@gd.policja.gov.pl
 

ZAŁOŻENIA PLANU PRIORYTETOWEGO NA I PÓŁROCZE 2022 ROKU: 

Zdiagnozowane zagrożenia lub problemy:  zakłócenie porządku i spokoju publicznego, spoczynku nocnego, spożywanie alkoholu na ul. Żeromskiego/Żwirowa oraz placu zabaw przy ul. Wyzwolenia i przyległego kompleksu boiska miejskiego

Cel: Zmniejszenie ilości popełnianych przestępstw i wykroczeń we wskazanym rejonie.

Podmioty współodpowiedzialne, zaangażowane w realizację działań: Straż Miejska we Władysławowie, współpraca z członkami rady osiedla.

Zrealizowane zadanie w II półroczu 2021r.: Ograniczenie ilości popełnianych wykroczeń oraz przestępstw we wskazanym rejonie.
DZIELNICOWY REJONU VII 

 

asp.szt. Karol Trzebiatowski

tel. 723-636-512, tel.47 742 53 12 

Obsługuje rejon nr VII miejscowości: Jastrzebia Góra, Karwia, Ostrowo, Rozewie, Tupadły

adres e-mail- dzielnicowy.wladyslawowo3@gd.policja.gov.pl

 

ZAŁOŻENIA PLANU PRIORYTETOWEGO NA I PÓŁROCZE 2022 ROKU: 

Zdiagnozowane zagrożenia lub problemy:  spożywanie alkoholu w miejscu publicznym i zakłócanie spokoju publicznego w rejonie skrzyżowania ul. Puckiej i Królewskiej w Jastrzębiej Górze i Promenady Światowida.

Cel: Zmniejszenie ilości popełnianych przestępstw i wykroczeń we wskazanym rejonie.

Podmioty współodpowiedzialne, zaangażowane w realizację działań: Straż Miejska we Władysławowie, współpraca z dyżurnym monitoringu miejskiego, współpraca z sołectwami.

Zrealizowane zadanie w II półroczu 2021r.: Ograniczenie ilości popełnianych wykroczeń alkoholowych i porządkowych we wskazanym rejonie. 

 


W przypadku nieobecności dzielnicowych kontakt

z Kierownikiem Ogniwa Prewencji  

 

st.asp. Piotr Lewandowski

tel. 47 742 53 04

Powrót na górę strony