Ważne informacje - 5 artykułów

kwarantanna domowa
policja.pl
bip
fb
youtube
kontrast
j_migowy
space 20px
ws_do_policji
mapa_zag
stop agresji drogowej
Zielona strefa
Stop Korupcji
Patrol
Służba cywilna
Polcja e-usługi
Prawa Człowieka
Kuratorium
space2 20px

Ważne linki

Najczęściej czytane

 1. Policjanci prowadzą akcję poszukiwawczą zaginionego mężczyzny. Kilka wskazówek jak pomóc i co zrobić, gdy zaginie osoba.

  Od wczorajszego wieczoru policjanci z pucka prowadzą poszukiwania 53-letniego Marka Kuhn. Mężczyzna ostatni raz widziany był 24 czerwca w okolicach Lisewa. Policjanci przyjęli zgłoszenie o jego zaginięciu i od tej pory prowadzą akcję poszukiwawczą za zaginionym.

 2. Rozpoznajesz ich? – poinformuj Policję

  Policjanci z Władysławowa poszukują dwóch osób, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Kobieta i mężczyzna podejrzewani są o kradzież mienia w jednej z drogerii we Władysławowie. Funkcjonariusze szukają świadków mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych osób.

 3. Rozpoznajesz ich? – poinformuj Policję

  Policjanci z Juraty poszukują dwóch osób, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Kobieta i mężczyzna podejrzewani są o kradzież wyrobów tytoniowych w jednym ze sklepów w Jastarni. Funkcjonariusze szukają świadków mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych osób.

 4. Policjanci z Krokowej szykują przedszkolaków do wakacji

  Dzielnicowi z komisariatu policji w krokowej wraz z kolegami z patrolu w ramach wojewódzkich działań profilaktycznych pn. „Uczę się bezpieczeństwa”, przeprowadzili spotkanie z przedszkolakami. W ramach obszaru jakim jest bezpieczeństwo w czasie wakacji funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o tym, jak bezpiecznie wypoczywać.

 5. Uczniowie z wizytą w Komisariacie Policji w Juracie

  Dzielnicowy gościł uczniów ze szkoły z Jastarni. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się kim jest policjant i na czym polega jego praca oraz z bliska zobaczyły pomieszczenia i sprzęt policyjny. Funkcjonariusz w ramach działań ,, Uczę się bezpieczeństwa ‘’ przypomniał małym gościom jak zachowywać się w kontaktach z obcymi oraz rozmawiał z nimi o bezpieczeństwie na drodze w szkole a tak, że w czasie wakacji .

 6. Śmiertelny wypadek motocyklisty

  Policjanci z puckiej komendy wyjaśniają przyczyny wypadku motocyklisty, do którego doszło w minioną sobotę na trasie Leśniewo - Darzlubie. W wyniku zdarzenia 29-letni kierowca jednośladu poniósł śmierć na miejscu. Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, śledczy z technikiem wykonali oględziny pod nadzorem prokuratora oraz biegłego lekarza. Szczegółowe okoliczności zdarzenia będą przedmiotem śledztwa.

 7. Uroczyste wprowadzenie nowego Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji we Władysławowie

  W piątek odbyło się uroczyste powołanie nowego Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji we Władysławowie. Decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Pucku insp. Rafała Kwapisiewicz obowiązki Zastępcy Komendanta objęła nadkom. Agnieszka Koniewska. Ponadto w Komendzie Powiatowej Policji w Pucku obowiązki Kierownika Referatu Dochodzeniowo-Śledczego przejęła asp. Magdalena Ginda.

 8. DZIELNICOWI Z PUCKA ZDĄŻYLI W OSTATNIEJ CHWILI

  Dramatyczną walkę z czasem o życie mieszkanki Pucka stoczyli dzielnicowi puckiej Policji - st. asp. Michał Rost i mł.asp. Aleksander Boczyński. Dzięki udzielonej profesjonalnie pomocy kobieta trafił w ręce ratowników medycznych.

 9. UROCZYSTE POWOŁANIE NOWEGO ZASTĘPCY KOMENDANTA KOMISARIATU WE WŁADYSŁAWOWIE

  W miniony piątek odbyło się uroczyste powołanie nowego Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji we Władysławowie. Decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Pucku insp. Leszka Gurskiego obowiązki Zastępcy Komendanta objął podkom. Marek Koniewski. 

 10. Szóstoklasiści z Gnieżdżewa uczestniczą w projekcie puckiej Policji „Z prawem na Ty”

  W ostatnim czasie policjantka z puckiej komendy spotkała się z szóstoklasistami ze Szkoły Podstawowej w Gnieżdżewie w ramach Powiatowego Programu Profilaktycznego Policji pod tytułem „Z Prawem na Ty”. W trakcie spotkania policjantka rozdała wszystkim uczniom biorącym udział w programie książki pt. „Z Prawem na Ty”, które mają być drogowskazem i kompendium wiedzy prawnej, która pomoże przezwyciężyć problemy, z którymi przyjdzie się zmierzyć młodemu człowiekowi w swoim życiu.

moja_komenda
STOP NARKOTYKOM
Handel ludzmi
Niepodległa do hymnu
bezpieczeństwo w ruchu drogowym
ABOUT POLISH POLICE
Serwis kąpielowy
Powrót na górę strony