Ważne informacje - 5 artykułów

kwarantanna domowa
LEPIEJ ZACHOWAĆ NIŻ ZACHOROWAĆ
policja.pl
bip
fb
youtube
kontrast
j_migowy
space 20px
ws_do_policji
mapa_zag
stop agresji drogowej
Zielona strefa
Stop Korupcji
Patrol
Służba cywilna
Polcja e-usługi
Prawa Człowieka
Kuratorium
space2 20px

Ważne linki

Najczęściej czytane

 1. Opiekujmy się seniorami

  Policjanci w trosce o bezpieczeństwo apelują do osób zajmujących się seniorami o uważniejszą opiekę. Jak wskazuje doświadczenie, wiele z tych osób to osoby, dotknięte chorobami charakterystycznymi dla podeszłego wieku, jak demencja, choroba Alzheimera czy zaburzenia pamięci. Nie dostateczna opieka oraz czynniki zdrowotne mogą się przyczynić potencjalnemu zaginięciu osoby starszej, które nierzadko stwarza realne okoliczności zagrażające jej życiu i zdrowiu.

 2. Znalazła saszetkę z pieniędzmi, przyniosła ją na Policję

  Uczciwa kobieta odniosła saszetkę na komendę w Pucku. W środku znajdowały się dokumenty i pieniądze w kwocie 3110 złotych oraz 10 euro, które już przekazane zostały właścicielowi.

 3. PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ, JECHAŁ BEZ UPRAWNIEŃ

  Mundurowi z puckiej drogówki zatrzymali kierowcę bmw, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Dodatkowo okazało się, że 20-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami i jest obywatelem Mołdawi. Mężczyzna został zatrzymany celem przeprowadzenia postępowania w trybie przyspieszonym.

 4. DWA WYPADKI DROGOWE-POLICJA APELUJE O ROZWAGĘ

  Wczoraj przed godz. 20.00 w okolicy miejscowości Sulicice gm. Krokowa doszło do tragicznego wypadku drogowego. Osobowe bmw uderzyło czołowo w drzewo i spłonęło. W wypadku śmierć na miejscu poniosły trzy osoby. Pucka Prokuratura i Policja wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Niezależnie od przyczyn wypadku policjanci apelują o rozwagę na drodze.

 5. WAKACYJNA AKCJA „PLAŻA”- JASTRZĘBIA GÓRA KLIFOWE WYBRZEŻE POD KONTROLĄ

  Funkcjonariusze powiatu puckiego w dniu dzisiejszym kolejny raz przeprowadzili WAKACYJNĄ AKCJĘ „PLAŻA”. Po działaniach we Władysławowie, Pucku, Dębkach, Helu, Rewie i Mechelinkach, tym razem naszym celem stał się najpiękniejszy klif na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego – Jastrzębia Góra. Prowadzone akcje ukierunkowane są na zapobieganie i ograniczanie rozprzestrzeniania się COVID - 19, a tym samym uświadomienie wypoczywającym jak ważne jest zachowanie bezpiecznej odległości. Szósta WAKACYJNA AKCJA „PLAŻA” za nami, w kolejnym tygodniu czekajcie na nas w Juracie i Jastarni.

 6. Kryminalni z Pucka zatrzymali osoby, które nielegalnie przekroczyły granicę

  W niedzielę (24 kwietnia br.) puccy kryminalni pełniący służbę przy granicy polsko-białoruskiej otrzymali informacje od funkcjonariuszy straży granicznej, że w pobliżu ich patrolu może dojść do nielegalnego przekroczenia granicy. Kryminalni patrolując teren przygraniczny Czeremchy i Połowca, zauważyli czterech mężczyzn ukrywających się w lesie. Policjanci podjęli czynności legitymowania wobec osób. Z uwagi na podejrzenie nielegalnego przekroczenia granicy, mężczyźni zostali przekazani funkcjonariuszom Placówki Straży Granicznej w Czeremsze.

 7. Puck- Za kierownicą zawsze trzeźwy

  Policjanci wspólnie z przedstawicielami urzędu miasta w Jastarni oraz Strażnikami Miejskimi przeprowadzili wspólną akcję profilaktyczną pn. "Za kierownicą zawsze trzeźwy". Podczas kontroli stanu trzeźwości mundurowi przestrzegali przed jazdą na "podwójnym gazie". Uczestnicy apelując o trzeźwość, wręczali ulotki informacyjne i upominki.

 8. Nietrzeźwy kierowca zatrzymany przez policjantów

  W minioną niedzielę dyżurny puckiej komendy odebrał zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, informujące go o tym, że drogą jedzie nietrzeźwy kierowca. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci z Komisariatu Policji w Krokowej. Dzięki ich szybkiej reakcji zatrzymano 47-letniego nietrzeźwego kierowcę – miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości zatrzymanemu grozi nawet 2-letni pobyt w więzieniu.

 9. Najważniejsze przepisy ruchu drogowego - Найважливіші правила дорожнього руху

  W związku z coraz większą liczbą kierowców z Ukrainy, przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów ruchu drogowego w Polsce. Liczymy na to, że prezentowane materiały pozwolą przyswoić wiedzę, dotyczącą poruszania się po drogach w naszym kraju. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo zależy od wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 10. Dzielnicowi rozmawiali z uczniami w Kłaninie o pracy policjanta

  W trakcie dni otwartych szkoły w Kłaninie dzielnicowi opowiadali o zasadach rekrutacji do Policji. Na spotkaniu z młodzieżą funkcjonariusze omówili również problematykę związaną z demoralizacją, przestępczością nieletnich i cyberzagrożeniach.

moja_komenda
STOP NARKOTYKOM
Handel ludzmi
Niepodległa do hymnu
bezpieczeństwo w ruchu drogowym
ABOUT POLISH POLICE
Serwis kąpielowy
Powrót na górę strony