POLICJANT MISTRZEM W KRĘGLE

Data publikacji 03.03.2018

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pucku zajęli drugie miejsce w zawodach zorganizowanych w kręgle. W turnieju udział wzięły drużyny różnych grup zawodowych z całego terenu powiatu puckiego. W klasyfikacji  indywidualnej mł.asp. Łukasz Kirszling zdobył pierwsze miejsce otrzymując tytuł mistrza powiatu puckiego. Na co dzień pracuje jako asystent zespołu patrolowo-interwencyjnego, a prywatnie od 10 roku życia gra w kręgle.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pucku zajęli drugie miejsce w zawodach zorganizowanych w kręgle. W turnieju udział wzięły drużyny różnych grup zawodowych z całego terenu powiatu puckiego. W klasyfikacji indywidualnej mł.asp. Łukasz Kirszling zdobył pierwsze miejsce otrzymując tytuł mistrza powiatu puckiego. Na co dzień pracuje jako asystent zespołu patrolowo-interwencyjnego, a prywatnie od 10 roku życia gra w kręgle.

W sobotę (03.03.2018r.) odbyło się  zakończenie ligi kręgli zakładów pracy 2017/2018. Mundurowi puckiej komendy zdobyli drużynowo drugie miejsce. W zawodach zmagały się ze sobą drużyny w  skład, których wchodzili pracownicy różnych grup zawodowych w tym min. mundurowi, pracownicy samorządów oraz zakładów pracy.

Niekwestionowanym mistrzem powiatu w kategorii indywidualnej został mł.asp. Łukasz Kirszling, który rozpoczął swoją przygodę z kręglami już w wieku 10 lat. To kolejny tytuł naszego funkcjonariusza. Ponadto w klasyfikacji kobiet trzecie miejsce zdobyła sierż. Ewa Bresińska, która pierwszy raz brała udział w zawodach, a na co dzień pracuje jako oficer prasowy. Drużynowo komenda policji w pucku zajęła drugie miejsce na podium, już od kilku lat stróże prawa kończą zawody znajdując się w czołówce. Wspólne treningi w wolnym czasie, pozwoliły na zbudowanie wspaniałych relacji pomiędzy policjantami , które wpływają zapewne na wysokie osiągnięcia sportowe.