LEPIEJ ZACHOWAĆ NIŻ ZACHOROWAĆ

LEPIEJ ZACHOWAĆ NIŻ ZACHOROWAĆ

Puccy policjanci przypominają, że obostrzenia związane z koronawirusem nadal obowiązują. Mundurowi każdego dnia prowadzą działania poświęcone walce z rozprzestrzenianiem się choroby Covid-19. Funkcjonariusze różnych pionów sprawdzają jak mieszkańcy oraz osoby przebywające na terenie powiatu stosują się do wprowadzonych obostrzeń.

Koronawirus nie zniknął i w całej Polsce nadal obowiązują przepisy dotyczące walki z jego rozprzestrzenianiem się. Policjanci nieustannie apelują o odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale także inne osoby, które mijamy każdego dnia. Przez cały czas, funkcjonariusze prowadzą działalność profilaktyczną i edukacyjną w stosunku do osób zarządzających sklepami wielkopowierzchniowymi. Pojawiają się w takich miejscach niezapowiedzianie i sprawdzają czy obostrzenia sanitarne są przestrzegane. Mundurowi w trosce o życie i zdrowie kontrolują też środki komunikacji publicznej i sprawdzają czy osoby podróżujące komunikacją stosują się do ograniczeń.

Nie podchodźmy do wprowadzonych obostrzeń lekceważąco! Pamiętajmy, że zdrowie nasze i naszych najbliższych zależy w dużej mierze od naszej odpowiedzialnej postawy.

Apelujemy! Bądźmy odpowiedzialni i stosujmy się do obostrzeń. Pamiętajmy, że priorytetem dla wszystkich powinna być ochrona zdrowia.

Powrót na górę strony